Péče a údržba

Péče a údržba

PÉČE A ÚDRŽBA

Udržování dřevěných podlah je investicí. Běžná údržba správnými produkty znamená pro Vaši podlahu dlouhou životnost. Synteko nabízí kompletní řadu výrobků pro údržbu pro podlahy opatřené lakem, ale i olejem. Je velmi snadné udržovat čistotu povrchů, které jsou ošetřeny výrobky Synteko.

lakované podlahy olejované podlahy
Běžná SUPER CLEAN SOAP
Pravidelná NEWSHINE RE - COVER
Speciální REMOVER REMOVER
SOAP

SOAP

Podlahové mýdlo.

Zobrazit detail
NEWSHINE

NEWSHINE

Vodou ředitelný, pečující prostředek, prakticky bez vůně a zápachu, pro obnovení lesku. Rovněž chrání podlahy na velmi frekventovaných plochách a lze jej použít na opravu lehkých škrábanců.

Zobrazit detail
SUPER CLEAN

SUPER CLEAN

Kombinovaný čistící a ošetřující prostředek neobsahující vosk s vysoce účinným čistícím účinkem a upraveným ošetřujícím účinkem. Na vyčištěném povrchu zanechává tenký, matný, nelepivý, neklouzavý, antistatický film bez vápenného vzhledu, který se rozpustí a obnoví při dalším umytí podlahy. Film vylepšuje odolnost proti opotřebení laku a zajišťuje, že Vaše podlaha je stále krásná.

Zobrazit detail
REMOVER

REMOVER

Základní čistící prostředek, který efektivně odstraňuje nečistoty, skvrny, staré nánosy a leštěnky. Vosk z povrchů ošetřených olejem NELZE odstranit pomocí Synteko REMOVER.

Zobrazit detail
RE - COVER

RE - COVER

Kyslíkem vytvrzovaný údržbový olej s lehkou parfemací.

Zobrazit detail

UPOZORNĚNÍ! Před použitím prostudujte aktuální produktový a bezpečnostní list výrobku. Tento dokument představuje pouze výběr hlavních informací